get link unsimulated anal riding source url watch brunette in lack and cum

Akıllı Toplantı Odası ve Konferans Odaları Uygulamaları

Akıllı Toplantı Odası ve Konferans Odaları Uygulamaları

Hem iş yerlerinde, hem de otellerde toplantı odaları ve/veya konferans odaları, yapılan toplantı veya etkinliğin üst düzeyde verimli geçmesi için yeni konfor ve otomasyon sistemleri ile güçlendiriliyor. Bu uygulamalar etkinlik ve toplantılar hem daha verimli geçiyor, hem de müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutuluyor.

click

Aşağıdaki görsel üzerinde , bir toplantı odası projesinde sağladığımız uygulamalara ait örnekler göreceksiniz. Bu uygulamaların detaylarını öğrenmek için , resmin aşağısında bulunan uygulama ve senaryo açıklamalarını okuyunuz.

see url Toplanti2

http://johanstellerphotography.com

follow site  

http://johanstellerphotography.com

http://afcmarseille.com/porn/blonde-anal-porno  

http://johanstellerphotography.com

1 —  DOKUNMATİK PANEL

 • Toplantı odasına konulacak dokunmatik ekran özellikli bir panel ile, oda içindeki aydınlatma, ısıtma soğutmaları kontrol edilir, oda için özel tasarlanmış senaryolar (TOPLANTI, SUNUM, KAHVE MOLASI, ÇALIŞMA) devreye alınır.
 • Yine panel üzerindeki Konsiyerj Hizmetleri alabilirsiniz. Otel Yönetim Sistemleri (Örneğin Fidelio) ile olan entegrasyonu sayesinde bu hizmetler merkez ile entegre olarak çalışır.

       KONSİYERJ HİZMETLERİ

 • Vale Park Hizmetlisini Çağırma
 • Anlaşmalı Taksiyi Çağırma
 • Temizlik Hizmetlisini Çağırma

mundobolivar.com  

http://johanstellerphotography.com KNX 10incpan

2 —  AYDINLATMA KONTROLÜ

 • Odaya konulacak kombine aydınlık seviyesi ve varlık sensörleri ile kişinin varlığı algılanır ve buna göre,  müşteri odaya girdiğinde ve oda da bulunduğu süre içinde aydınlatma açılır.
 • Oda da bulunan akıllı dokunmatik panelden de bu aydınlatma kontrolleri yapılır.
 • Dokunmatik panel veya akıllı anahtar üzerinde bulunan, TOPLANTI , SUNUM, KAHVE MOLASI, ÇALIŞMA gibi senaryolara bağlı olarak odanın aydınlatma seviyeleri ayrı ayrı konumlandırılır. Örneğin SUNUM modunda, projeksiyon perdesine en uzak armatürler kısılır, diğer armatürler ise kapatılır. TOPLANTI modunda toplantı masasının üstünde 500 lux olacak şekilde kontrollü bir aydınlatma sağlanır, diğer aydınlatmalar kapatılr.

iraqi fuck girl  

knx_aydinlik_seviyesi_ve_hareket_algilama_kombine_sensorArmatur

3 —  ISITMA SOĞUTMA KONTROLÜ

 • Odaya konulacak akıllı bir termostat ile oda Fancoil , VRV sistemleri kontrol edilir. Kişi oda da bulunmadığı zaman standby enerji bandında odanın sıcaklığı hazır tutulur. Eğer bu bir otel projesi ise ve müşteri oda kullanımını bitirmiş ise otel yönetim sisteminden bu bilgi alınır (Örneğin Fidelio) ve odanın sıcaklık bandı unoccupied moda geçirilir.
 • Oda da bulunan akıllı dokunmatik panelden de  ısıtma soğutma kontrolleri yapılır.
 • Eğer odanın kapısı veya penceresi açılır ise ısıtma,soğutma sistemi kapatılır ve enerji tasarrufu yapılır.
 • Eğer bu bir otel projesi ise müşterinin toplantısı başlamadan 1 saat önce  bu bilgi otel yönetim sisteminden (Örneğin Fidelio) öğrenilir ve odanın ısıtma soğutma sistemi standby moda geçirilerek , müşterinin odaya girdiğinde daha konforlu bir odaya girmesi sağlanır.

here  

knx_aydinlik_seviyesi_ve_hareket_algilama_kombine_sensorIsitSogut

4 —  SUNUM PERDESİ, PROJEKSİYON VE SES KONTROLÜ

 • İster dokunmatik panelden , ister konulacak akıllı anahtarlardan sunum perdesi  kontrolü yapılabilir.
 • Bunun dışında belirlenecek senaryolara (TOPLANTI , SUNUM, KAHVE MOLASI, ÇALIŞMA) göre sunum perdesinin özel bir pozisyon alması sağlanabilir. Örneğin SUNUM modunda perde iner ve projeksiyon çalışır, var ise sunum mikrofonu ve ilgili hoparlör sistemi açılır. TOPLANTI modunda perde kalkar ve projeksiyon otomatik kapatılır.

http://afcmarseille.com/porn/wife-loves-to-fuck-strangers  

anahtar2perdeprojeksiyon

5 —  PANJUR KONTROLÜ

 • İster dokunmatik panelden , ister konulacak akıllı anahtarlardan panjur  kontrolü yapılabilir.
 • Bunun dışında belirlenecek senaryolara (TOPLANTI , SUNUM, KAHVE MOLASI, ÇALIŞMA) göre panjurun özel bir pozisyon alması sağlanabilir. Örneğin SUNUM modunda panjur kapanır. TOPLANTI modunda ise, dışarıda yeterli güneş ışığı var ise panjur kalkar.

go to site  

panjuranahtar2

6 —  KARTLI GEÇİŞ

 • Otelde veya ofiste kurulacak giriş kontrol sistemi çerçevesinde, kapı üzerinde bulunan kartlı geçiş sistemi ile çalışan kartları, oda girişine koyacağımız okuyucu modül ile , sistemimizde okur ve oda kontrol sistemi, odaya giren kişinin , müşterimi , temizlik görevlisi mi olduğunu ayırır ve buna göre farklı senaryoları devreye sokar.
 • Müşteri odaya girdiğinde WELCOME senaryosu devreye girer ve oda aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemi müşteriyi karşılayacak şekilde konumlanır.
 • Aynı zamanda kişinin odadan çıktığı anlaşıldığında da aydınlatmalar kapatılır, Isıtma Soğutma modu Occupied moddan Standby moda geçirilir. Bu sayede oda da ciddi miktarda enerji verimliliği sağlanır.

here  

kart

7 —  SCADA SİSTEMİ, BİNA VE OTEL YÖNETİM SİSTEMİ ENTEGRASYONU

 • click here KNX sisteminin avantajı, uluslarası sertifikalı ve standart bir haberleşme protokolü olması sebebiyle , günümüz SCADA yazılımlarının bir çoğu ile doğrudan desteklenmektedir. Eğer mevcut SCADA veya Bina Otomasyonu yazılımında KNX desteği yok ise bile, KNX OPC Server ve KNX Modbus Gateway, KNX Bacnet Gateway gibi ürünler ile mevcut Scada sistemini değiştirmeden , kurulacak KNX tabanlı aydınlatma otomasyonu sistemi entegre edilebilir.
 scada