Hakkımızda - K-BUS KNX ve DALI Aydınlatma Otomasyonu Sistemleri

Hakkımızda

kbus

K-BUS  marka ürünleri üreticisi, 2008 yılında KNX üyesi olarak , KNX / EIB ( Instabus ) , DALI ürünleri geliştirmeye ve üretmeye başlamıştır. Bu noktada çok hızlı bir şekilde KNX / EIB , DALI ürün gamını genişleten firma, KNX tabanlı AÇMA/KAPAMA , KONTAK OKUYUCULAR, KISMA (DIMMING) ,PERDE / PANJUR KONTROLÜ , PROTOKOL ÇEVİRİCİ, SENSÖRLER , INFRARED ÜRÜNLER, AKILLI ANAHTARLAR , DOKUNMATİK ARA YÜZ ve YAZILIM ürünlerini piyasa sürmüş ve bütün dünyada çok ciddi başarılar kazanmıştır. Hem Avrupa hem de Asya ülkelerinde birçok başarılı proje, bu ürün gamlarıyla tamamlanmıştır.

K-BUS  ürünleri üreticisi, müşterilerine en iyi ürünleri sağlamakla kalmayıp, bu ürünlerin en iyi koşullarda üretildiği ve test edildiğini gösteren test ve sertifikalarını da tamamlamış ve bunları müşterilerine sunmuştur. Bütün ürünler CE deklarasyonu uyarınca testleri tamamlanmış ve sertifikalanmış ,  ayrıca KNX birliği tarafından da test edilmiş ve onaylanmıştır. Bunların dışında K-BUS , yüksek nitelikli üretim ve test için, compact high speed chip shooter, hot air reflow soldering, dual wave soldering environment test machine, standard high temperature ageing room, vibration testing machine gibi en üst düzey test ortamlarında ürünlerini üretmiş ve test etmiştir.

K-BUS  ürünleri üreticisi, sadece ISO9001:2000 kalite düzeyinde üretim yapmayıp, RoHS uyumluluğu ile de çevreye duyarlı ürünler üretmektedir. Ayrıca firma ve üretim akışı , ERP ve PDM sistemleri yönetilmekte ve denetilmektedir.

Sertifikalar 1